Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
STOL, Swopper Classic, ergonomisk arbetsstol, 2000-tal.
509540. STOL, Swopper Classic, ergonomisk arbetsstol, 2000-tal.
Röd klädsel.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Röd klädsel.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
857