Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Övrigt
TAVLA, Birgitte Bardot, filmisar-samling, 1900-tal.
509530. TAVLA, Birgitte Bardot, filmisar-samling, 1900-tal.
55 st filmisar.
45 x 60 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 st filmisar.
45 x 60 cm.
Slitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 823