JORDGLOB, glas, med belysning, "Columbus Duo", omkring 1900-talets mitt.

509523. JORDGLOB, glas, med belysning, "Columbus Duo", omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca 41 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 450