BJÖRN WIINBLAD. VÄGGFAT, signerad.

509481. BJÖRN WIINBLAD. VÄGGFAT, signerad.

ca 69 x 16 cm.

slitage, krackelerad vid signaturen.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 69 x 16 cm.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Antal besök: 319