SERVERINGSVAGN, på hjul, metall med glashyllor, 1900-talets andra hälft.

509355. SERVERINGSVAGN, på hjul, metall med glashyllor, 1900-talets andra hälft.

Längd 52, bredd 37, höjd 65 cm.

Smärre slitage metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage metall.

Antal besök: 824