URVERK, 26 st för fickur, mestadels omärkta 1900-tal.

509269. URVERK, 26 st för fickur, mestadels omärkta 1900-tal.

Olika storlekar och modeller.
1 st Omega, diameter ca 42 mm.
Medföljer diverse lösa urdelar.

Slitage, skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika storlekar och modeller.

Antal besök: 549