HANDVÄSKA, Just Cavelli, troligen 2000-tal.

509199. HANDVÄSKA, Just Cavelli, troligen 2000-tal.

Längd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 489