RÖKBORD, orientalisk stil, 1900-talets första hälft.

509128. RÖKBORD, orientalisk stil, 1900-talets första hälft.

Underrede i björkfaner, skuren dekor bla. lejon och änglar, svärtade detaljer, bricka i mässing med dekor, diameter 62, höjd 61 cm.

Bruksslitage, lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lackskador.

Antal besök: 663