HYLLSYSTEM, jakaranda, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt.

509126. HYLLSYSTEM, jakaranda, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt.

3 skåp, 4 lister för väggmontage, 6 + 1 hyllplan samt tidningshylla, cites-intyg medföljer.

Bruksslitage samt småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt småskador.

Antal besök: 1 102