TUBKIKARE, 2 st, mässing.

TUBKIKARE, 2 st, mässing.
509107. TUBKIKARE, 2 st, mässing.

längd ca 42 cm resp. 35 cm. Zenith.
En tubkikare från 18/1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 513