FICKUR, OMEGA.

FICKUR, OMEGA.
509084. FICKUR, OMEGA.

Sent 1800-tal. Fungerade urverk.
Röda siffror.
50 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
509084. FICKUR, OMEGA.

Röda siffror.
50 mm.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 768