SIFON, GLAS, SPARBÖSSA MM, 1900-talets mitt.

509002. SIFON, GLAS, SPARBÖSSA MM, 1900-talets mitt.

Originalförpackningar.

Slitage på förpackningarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalförpackningar.

Slitage på förpackningarna.

Antal besök: 460