PÄLSKAPPA med HATT, helryckt mink, Päls Bergström, Sundsvall, 1900-talets mitt. Strl ca 44.

508822. PÄLSKAPPA med HATT, helryckt mink, Päls Bergström, Sundsvall, 1900-talets mitt. Strl ca 44.

Brun mink, krage med slag, fickor i sidan, knäppning fram med hyskor. Rygglängd 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 871