HERRBETJÄNT, trä, FR Brevettato, Italien, 1900-tal.

508794. HERRBETJÄNT, trä, FR Brevettato, Italien, 1900-tal.

Klädhängare och utfällbar klaff. På rulltrissor.
Höjd 105 cm.

Två skador vid galge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.

Två skador vid galge.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 435