Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Silver
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, GAB Stockholm, 1964.
508675. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, GAB Stockholm, 1964.
Höjd ca 15,5 cm.
Slitage, bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 15,5 cm.
Slitage, bucklor.
Auktionshuset Kolonn
402