Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
L.ERIKSSON. Månljus över skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad.
50866. L.ERIKSSON. Månljus över skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad.
55 x 37 cm.
Lätt smutsad.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 37 cm.
Lätt smutsad.
Gomér & Andersson Linköping
1 038