L.ERIKSSON. Månljus över skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad.

50866. L.ERIKSSON. Månljus över skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad.

55 x 37 cm.

Lätt smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 37 cm.

Lätt smutsad.

Antal besök: 1 250