OKÄND KONSTNÄR. Motiv med kinafat och påskliljor. 1800-tal. Olja på duk. Signerad F.M.O.O.

50862. OKÄND KONSTNÄR. Motiv med kinafat och påskliljor. 1800-tal. Olja på duk. Signerad F.M.O.O.

30 x 24 cm.

Krackelyr. Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 24 cm.

Antal besök: 1 324