KÖKSSOFFA, drickamålad fur, 1800-1900-tal.

508601. KÖKSSOFFA, drickamålad fur, 1800-1900-tal.

Längd 185 cm.

Åldersslitage, krön saknas samt senare lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 185 cm.

Antal besök: 640