BORD, Art Deco, 1930/40-tal.

BORD, Art Deco, 1930/40-tal.
508580. BORD, Art Deco, 1930/40-tal.

Längd ca 105 cm
Bredd 75 cm
Höjd 60 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 105 cm
Bredd 75 cm
Höjd 60 cm.

Antal besök: 1 590