BORD MED KLAFFAR, drickamålat, sent 1800-atl.

508571. BORD MED KLAFFAR, drickamålat, sent 1800-atl.

Längd 51-102, bredd 103, höjd 75 cm.

Skador, slitage samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415