KAFFESERVISDELAR, ca 33 delar, porslin, "Musselmalet, Royal Copenhagen.

508555. KAFFESERVISDELAR, ca 33 delar, porslin, "Musselmalet, Royal Copenhagen.

Halvblonda delar, 12 kaffekoppar med fat, 6 mockakoppar med fat, kaffekanna, 11 assietter, 1+2 udda koppar.

Slitage, enstaka nagg
Uppdatering 18 oktober 2016 17:50 - Delvis 2:a sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg

Antal besök: 701