AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulptur, Kvinna med kläder, signerad 1918.

508473. AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulptur, Kvinna med kläder, signerad 1918.

Höjd ca 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 918