HALVBORD, 2 stycken, drickamålad, 1800-tal.

508398. HALVBORD, 2 stycken, drickamålad, 1800-tal.

Diameter 116, höjd 80 cm.

Slitage samt skeva ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 116, höjd 80 cm.

Slitage samt skeva ben.

Antal besök: 588