KOMMOD, målat trä, tidigt 1900-tal.

508396. KOMMOD, målat trä, tidigt 1900-tal.

Längd 81, bredd 55, höjd 104 cm.

Färgslitage samt smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627