HÖGTALARE, 5 st, Sonab samt MDS, 1900-tal.

508357. HÖGTALARE, 5 st, Sonab samt MDS, 1900-tal.

Höjd ca 17, 62 samt 84 cm.

Slitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17, 62 samt 84 cm.

Slitage, ej funktionstestade.

Antal besök: 1 120