PÄLSKAPPA, persian, Päls Bergström, Sundsvall, 1900-talets mitt. Strl. 44.

508346. PÄLSKAPPA, persian, Päls Bergström, Sundsvall, 1900-talets mitt. Strl. 44.

Krage med slag, fickor i sidan, knäppning med hyskor fram.
rygglängd 115 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

rygglängd 115 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 505