ASSIETTER, 6 st, glas, Wilke Adolfsson samt Ann Wärff, 1900-tal.

508315. ASSIETTER, 6 st, glas, Wilke Adolfsson samt Ann Wärff, 1900-tal.

Diameter ca 17 cm.
Samtliga signerade.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 17 cm.
Samtliga signerade.

Åldersslitage.

Antal besök: 627