VÄGGLAMPETTER, ett par, barockstil, 1900-tal.

508237. VÄGGLAMPETTER, ett par, barockstil, 1900-tal.

För 2 ljus, höjd ca. 43 cm.

Bruksslitage. Olika glas. Ett med smärre skador på folieringen. Glas något lös i ena vägglampetten .

Gör en kostnadsfri värdering!

För 2 ljus, höjd ca. 43 cm.

Antal besök: 421