GRUPP, brons, figurer, 1900-tal.

508215. GRUPP, brons, figurer, 1900-tal.

Bronsfigur, grupp av figurer på integrerad bas, mörkbrun patina, undersida täckt med mörk sammet.Höjd 43 cm.

små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

små repor.

Deutsch Auctioneers
Antal besök: 1 036