YOSHIO NAKAJIMA. olja, signerad, daterad,1978.

50820. YOSHIO NAKAJIMA. olja, signerad, daterad,1978.

Märkt 1966/1968/1972
Oramad motivets storlek 12,5 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 1966/1968/1972

Antal besök: 899