BARJORDGLOB, 1900-tal.

50819. BARJORDGLOB, 1900-tal.

Höjd ca 105 cm, diameter ca 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
50819. BARJORDGLOB, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 858