Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Övrigt
Teknika & Nautika
HÅRFÖNAR, TRANSISTORRADIO, BORDSUR SAMT LÄSLAMPA, 1900-talets mitt.
508181. HÅRFÖNAR, TRANSISTORRADIO, BORDSUR SAMT LÄSLAMPA, 1900-talets mitt.
Bl. a. AEG och Luxor.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bl. a. AEG och Luxor.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
291