PLÅTBURK, Örebro Kex.

PLÅTBURK, Örebro Kex.
508178. PLÅTBURK, Örebro Kex.

Höjd 24 cm, längd 23 cm
Aktiebolag Örebro kexfabrik.

Slitage, repor och buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!
508178. PLÅTBURK, Örebro Kex.

Höjd 24 cm, längd 23 cm
Aktiebolag Örebro kexfabrik.

Slitage, repor och buckla.

Antal besök: 4 452