TAKLAMPA med 6 ljusarmar, brons, 1900-talets mitt.

508144. TAKLAMPA med 6 ljusarmar, brons, 1900-talets mitt.

Diameter 70 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 378