LUDVIG RICHARDE. "Lysekil", olja på duk, signerad L. Richarde.

508100. LUDVIG RICHARDE. "Lysekil", olja på duk, signerad L. Richarde.

33 x 48 cm.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 48 cm.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Antal besök: 1 160