STEKFAT, porslin, Kina, Chien-Lung, (1736-1795).

508084. STEKFAT, porslin, Kina, Chien-Lung, (1736-1795).

Höjd ca 4,5 cm, ca 39 x 33,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 589