MARIONETTDOCKOR, "Commedia dell´arte" 2 st. troligtvis Italien, 18/1900-tal.

508049. MARIONETTDOCKOR, "Commedia dell´arte" 2 st. troligtvis Italien, 18/1900-tal.

Harlequindocka. Gjutmassa och textil Höjd 26 cm. Kvinnofigur. Gjutmassa. Kläder i siden och spets. Detaljer i silverspets. Höjd 25 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 177