TALLRIK, porslin, Kina, Kangxi, tidigt 1700-tal.

508046. TALLRIK, porslin, Kina, Kangxi, tidigt 1700-tal.

Dekor av blommor i famille verte-glasyr. Diam 21 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 605