SERVISDELAR, 36 delar, stengods, "Ruska" Arabia.

507958. SERVISDELAR, 36 delar, stengods, "Ruska" Arabia.

Serveringsfat längd 35 cm, 3 serveringsskålar diameter 14-23 cm, smörask längd 17,5 cm, kanna höjd 14 cm, 12 tallrikar diameter 26 cm, 12 tallrikar diameter 20 cm, 6 djupa tallrikar diameter 17,5 cm.

Bruksslitage. En tallrik med nagg på fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 510