SALONGSGRUPP, 7 delar, nyrokoko, 1800/1900-tal.

507907. SALONGSGRUPP, 7 delar, nyrokoko, 1800/1900-tal.

Soffa, bord, karmstolar 2 st, stolar 2 st, samt taburett. Almfanér. Skuren dekor. Bordets längd 135 cm, soffans längd 193 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 495