SOFFA, Karl Johan-stil 1900-talets början.

507887. SOFFA, Karl Johan-stil 1900-talets början.

Mahognyfaner, 2 st kuddar, Proveniens: Meilgaard Gods, Jutland, Danmark. Längd ca 200 cm, bredd ca 70 cm, höjd ca 80 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 544