SKÅL, silver, Erik Löfman, K G Markströms, Uppsala, 1976, vikt 147,70 gram.

507829. SKÅL, silver, Erik Löfman, K G Markströms, Uppsala, 1976, vikt 147,70 gram.

Höjd 5,2 cm.
Stämplad Handarbete, MGAB, Uppsala, 830, B10, Löfman.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,2 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 819