STURE SANDGREN. Stilleben med blommor, kanna och bok. Olja på duk. Signerad och daterad -87.

50782. STURE SANDGREN. Stilleben med blommor, kanna och bok. Olja på duk. Signerad och daterad -87.

54 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 38 cm.

Antal besök: 1 537