PIEDESTAL, 1900-talets första hälft.

507792. PIEDESTAL, 1900-talets första hälft.

Målad. Svarvad dekor. Höjd ca 93 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Något maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 314