MATSERVIS, 35 delar, stengods, "Coq", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

507734. MATSERVIS, 35 delar, stengods, "Coq", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
3 ugnssäkra skålar
4 uppläggningsfat
2 uppläggningsskålar
2 burkar med lock.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
3 ugnssäkra skålar
4 uppläggningsfat
2 uppläggningsskålar
2 burkar med lock.

Bruksslitage.

Antal besök: 486