FÅTÖLJER, 3st, Dux, 1900-talets mitt.

507721. FÅTÖLJER, 3st, Dux, 1900-talets mitt.

3 st fåtöljer från dux.

Slitage, missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st fåtöljer från dux.

Slitage, missfärgning.

Antal besök: 592