SAMLING BESTICK, ca 170 delar, nysilver, 1900-tal.

507717. SAMLING BESTICK, ca 170 delar, nysilver, 1900-tal.

Matbestick, smörgåsbestick, kaffeskedar, teskedar, tårtbestick, sockertänger, bland annat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 579