GLAS, 2 st, 1800-talet senare del.

507703. GLAS, 2 st, 1800-talet senare del.

Höjd ca 13,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13,5 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 413