JOHNNY MILLAR. Landskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 1893 Marieberg.

50769. JOHNNY MILLAR. Landskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 1893 Marieberg.

49 x 58 cm.

Duk med revor, lagningar. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 58 cm.

Antal besök: 1 304